Denne čerstvý Chlieb pečivo Tekovská Nitra

V našej predajni Chlieb pečivo Tekovská Nitra predávame denne iba čerstvý chlieb a pečivo .

Denne čerstvý chlieb pečivo nájdete v predajni Chlieb pečivo Tekovská Nitra. Chlieb a pečivo upečené v pekárni Tekovská Kúria. Predajňa Chlieb pečivo Tekovská Nitra je hneď vedľa Ružovej cukrárne.
Objednajte si cez eshop alebo telefonicky nielen čerstvý chlieb a pečivo z predajne Chlieb pečivo Tekovská Nitra aj deň vopred alebo hneď ráno a čerstvé pečivo je vaše s osobným odberom alebo dovozom. V našej ponuke nájdete rôzne druhy chleba, pečiva, parené buchty, knedľu, pagáče, vianočku, štrúdľu.

Čo je čerstvý chlieb a pečivo ?

Čerstvý chlieb a pečivo je pekársky výrobok, ktorý sa vyrába bez použitia predpečenia a ponúka sa spotrebiteľovi pri skupine chlieb do 24 hodín od upečenia. a pri skupine pečivo do 12 hodín od upečenia bez použitia konzervačných látok.

Preto kupujte vždy čerstvý chlieb a pečivo z predajne Chlieb pečivo Tekovská Nitra.

Predajňa Chlieb pečivo Tekovská Nitra

V našej ponuke nájdene okrem chleba a pečiva, ovčie nite, ovčiu bryndzu, žinčicu, klobásu, slaninu, mäsové konzervy, kávu, ošatky. Medzi najobľúbenejšie produkty patria oškvarkové pagáče, lokše, parená domáca knedľa, makovník, kakaovník, orechovník. Obľúbené medzi deťmi sú zas domáce parené buchty so slivkovým lekvárom, dukátové buchtičky, pečené buchty. Fajnšmekri ocenia divinovú klobásu Hubert , jaternice alebo Rebierka na kapuste prípadne aj domáci guláš s knedľou na rýchly obed či večeru. Každý týždeň nájdete u nás pravé ovčie nite údené aj neúdené, pravú ovčiu bryndzu a žinčicu priamo zo salaša v Detve.

Keďže predávame denne čerstvé pečivo je dobré si ho objednať alebo rezervovať, aby sa Vám nestalo, že pred záverečnou už nájdete veľmi skromnú ponuku chleba a pečiva.

Využite našu službu bezkontaktného doručenia objednávky v rámci mesta Nitra pri platbe kartou. Objednávky na telefónnom čisle 0951489801 deň vopred do 12.00 alebo v daný deň od 7:00. Urobíme všetko preto, aby sme Vám doručili Vašu objednávku včas. Predajňa Chlieb pečivo Tekovská Nitra